Qeveria e Kosovës mblidhet sot, paralajmërohet për masa të reja anti-COVID

KOSOVA

Qeveria e Kosovës mblidhet sot për të diskutuar për masat anti-COVID.

Mediat kosovare kanë paralajmëruar prej ditësh se mund të ketë masa të reja që me të gjitha gjasat prekin bizneset e gastronomët.

Shoqata e këtyre të fundit ka kërkuar lejimin e dasmave ndërkohë që partitë politike shfrytëzuan sallat për fushata dhe tashmë vendi do të mbyllet pas rritjes së rasteve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.