Ra në kontakt më rrymën elektrike teksa po peshkonte, ndërron jetë 30-vjeçari

ra ne kontakt me rrymen elektrike teksa po peshkonte nderron jete 30 vjecari

Një 30-vjeçar ka ndërruar jetë në fshatin Sofraçan, Bulqizë, pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

ambulance

Dyshohet se i riu ka qenë duke peshkuar me gjenerator në lumë.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 17.30, në lumin e fshatit Sofraçan, shtetasi K.K., rreth 30 vjeç, duke peshkuar, dyshohet me gjenerator ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts