Radhë kilometrike në Pikën Kufitare të Qafë Botës, pala greke punon vetëm me një sportel

Radhë të gjata automjetet në Pikën Kufitare të Qafë Botës. Gazetarja Aurora Golemi raportoi për “BalkanWeb” se nga ana e palës greke punohet vetëm me një sportel.

Kjo ka bërë që nga fluksi i madh i emigrantëve dhe pushuesve që duan të kalojnë pushimet në Shqipëri të krijohet radhë kilometrike, teksa temperaturat janë relativisht të larta.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts