“Raketat tona do të godasin Athinën nëse…”/ Mediat greke ngrenë alarmin: Erdogan s’i ndal kërcënimet! Greqia duhet të ketë kujdes

raketat tona do te godasin athinen nese mediat greke ngrene alarmin erdogan si ndal kercenimet greqia duhet te kete kujdes

Presidenti turk Rexhep Tayip Erdogan ka reaguar sërish me tona të ashpra ndaj Greqisë. Erdogan ka kërcënuar se do ta godasë Athinën me raketa . Mediat greke kanë publikuar një deklaratë të një gazetari turk, duke theksuar se Erdogan nuk ndalet me kërcënimet për Greqinë.

“Greqia ka frikë nga raketat tona. Raketat Tayfun do të godasin Athinën, do ta groposin nëse nuk qëndrojnë të qetë”, citohet në deklaratëne publikuar nga gazetarit turk Ragip Soylu.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts