Rama anuloi mbledhjen e dy qeverive/ Kurti flet sërish: E paarsyeshme nga ana e kryeministrit

Kryeministri Albin Kurti ka komentuar vendimin e Ramës për anulimin e mbledhjes së dy qeverive, e cila duhet të mbahej një ditë më parë në Gjakovë. Në konferencën për shtyp, kryeministri kosovar tha se ka qenë një vendim të njëanshëm dhe të paarsyeshëm nga ana e kryeministrit Rama. Rama e njoftoi anulimin e mbledhjes pak […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts