Rama ndan pamje nga kantieri i Urës së Bilçës në Berat: Po hapet një prespektivë e re për ekoturizmin në zonë

rama ndan pamje nga kantieri i ures se bilces ne berat po hapet nje prespektive e re per ekoturizmin ne zone
rama ndan pamje nga kantieri i ures se bilces ne berat po hapet nje prespektive e re per ekoturizmin ne zone

Kryeministri Edi Rmna ka ndarë në rrjetet sociale pamje nga kantieri i Urës së Bilçës në Berat.

Në një postim në rrjetet sociale, Rama deklaron se ky është një nga investimet më strategjike për qytetin që do e kthej Bilçën në një lagje më vete të Beratit të UNESCO-s.

Postimi:
MIRËMËNGJES
dhe me kantierin e Urës së Bilçës në Berat, një ndër investimet më strategjike për qytetin që do e kthej Bilçën në një lagje më vete të Beratit të UNESCO-s, duke hapur një prespektivë të re zhvillimi edhe për ekoturizmin e këtyre zonave, ju uroj një ditë të bukur

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts