Rama nxjerr pamjet nga kantieri i Urës së Bilçës: Investim strategjik, do e kthejë në një lagje më vete të Beratit të UNESCO-s

rama nxjerr pamjet nga kantieri i ures se bilces investim strategjik do e ktheje ne nje lagje me vete te beratit te unesco s
Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga kantieri i Urës së Bilçës në Berat.

w

Rama shkruan se ky është një ndër investimet më strategjike për qytetin që do e kthejë Bilçën në një lagje më vete të Beratit të UNESCO-s.

Ai theksoi se do të hapë një perspektivë të re zhvillimi edhe për ekoturizmin e këtyre zonave.

“MIRËMËNGJES ???? dhe me kantierin e Urës së Bilçës në Berat, një ndër investimet më strategjike për qytetin që do e kthejë Bilçën në një lagje më vete të Beratit të UNESCO-s, duke hapur një perspektivë të re zhvillimi edhe për ekoturizmin e këtyre zonave, ju uroj një ditë të bukur????”, shkruan Rama.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts