Rama prezanton aplikacionin që iu vjen në ndihmë vizitorëve: Udhërrëfyesi digjital i Shqipërisë turistike

rama prezanton aplikacionin qe iu vjen ne ndihme vizitoreve udherrefyesi digjital i shqiperise turistike
rama prezanton aplikacionin qe iu vjen ne ndihme vizitoreve udherrefyesi digjital i shqiperise turistike

Kryeministri Edi Rama ka lançuar aplikacionin që iu vjen në ndihmë mijëra vizitorëve zgjedhin të kalojnë pushimet në Shqipëri.

Në një postim në rrjetet sociale, kreu i qeveërisë shkruan aplikacioni TEA shërben si udhërrëfyes digjital i Shqipërisë turistike i cili iu vjen në ndihmë pushuesve për kalendarin e eventeve, akomodimin pranë vendeve ku shija lokale nuk mungon, kontaktet dhe ndihmën emergjente. “Eksploro Shqipërinë si asnjëherë më parë, më sigurt, më lehtë”, shkruan Rama.

Postimi i kryeministrit

????Shkarko aplikacionin TEA, udhërrefyesin digjital të Shqipërisë turistike dhe do të gjesh:
https://apps.apple.com/…/tea-tourism…/id6450223706
????️ kalendarin e eventeve me detajet përkatëse????
????akomodim pranë vendeve ku shija lokale nuk mungon????
????si dhe kontaktet e emergjencës për çdo të papritur????
????Eksploro Shqipërinë si asnjëherë më parë, më sigurt, më lehtë????????
#KrenarpërShqipërinë❤️????
#VetëmPërpara➡️????????
#SHQIPËRIA2030????????

(BalkanWeb) 

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts