Rama publikon apelin e aktorit Robert Ndrenika: Vaksinimi është një akt dashurie, për të na mbrojtur ne dhe për të jetuar më gjatë
Kryeministri Rama ka shpërndarë mesazhin e aktorit të njohur, Robert Ndrenika për vaksinimin e qytetarëve.

rama ndrenika

Në apelin e tij, aktori Ndrenika thotë se vaksina është një akt dashurie për të na mbrojtur dhe për të jetuar më gjatë.

“Nipërit dhe mbesat nuk reshtin së na dhëni dashuri ne gjyshërve. Jam i bindur se edhe vaksinimi është një akt dashurie, për të na mbrojtur ne, e për të jetuar më gjatë pranë njëri-tjetrit”, thuhet në mesazhin e aktorit, shpërndarë nga kryeministri Edi Rama.

robert ndrenika

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.