Rama publikon pamjet nga hapja e Kubit të Francës në majën e Priamidës: Destinacion i ri i kulturës dhe teknologjisë

rama publikon pamjet nga hapja e kubit te frances ne majen e priamides destinacion i ri i kultures dhe teknologjiseKryeministri Edi Ramna ka publikuar pamjet nga hapja e Kubit të Francës në majën e Priamidës në kryeqytet.

edi rama

Sipas kreut të qeverisë, Kubi i Francës do të jetë destinacion i ri i kulturës, edukimit dhe teknologjisë.

“MIRËMËNGJES ???? dhe me hapjen e Kubit të Francës, një destinacion i ri i kulturës, edukimit, teknologjisë në majën e Piramidës, ju uroj një ditë të mbarë????”, shkroi Rama.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts