Rama takim në seli me drejtuesit e qarqeve, ja çfarë është diskutuar. Nesër pritet mbledhja e Kryesisë së PS
Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në selinë drejtuesit e qarqeve. Mbledhja ka zgjatur 30 minuta dhe sipas News24 takimi është bërë për përmbledhjen e analizës.

Rama-selia-14-549x450

Ndërkohë ditën e nesërme, kreu i qeverisë do të mbledhë edhe kryesinë e Partisë Socialiste.

Po ashtu në 15 janar FRESSH feston 30 vjetorin dhe pritet të ketë një organizim nga partia.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.