“Range Rover” ra në humnerë në Tiranë, pas shoferit, ndërron jetë edhe 33-vjeçari

Ndërron jetë edhe 33-vjecari që u aksidentua mbrëmë me makinë në fshatin Fortuzaj në Tiranë, duke shkuar në 2 numri i viktimave. Bëhet fjalë për Denis Calin.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts