“Raporti i D. Marty, e keqja më e madhe pas luftës”, deputeti i PDK: Arrestimi i Dritan Goxhajt, shkelje e të drejtave të njeriut

Deputeti i PDK-së në Kosovë, Hisen Berisha përmes një komunikimi të drejtpërdrejtë në rubrikën “Opinion” në News24 ka folur mbi arrestimin e ish-ushtarit të UÇK-së, Dritan Goxhaj. Berisha u shpreh se arrestimi i Goxhajt bie ndesh me të drejtat e njeriu dhe është një shkelje e tyre, ndërsa bëri thirrje që qeveria shqiptare të kërkojë […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts