“Rasti i Rrajave, dokumenti që fakton ekzistencën e narkoshtetit të Ramës”, Balliu: Prova për mungesën e drejtësisë dhe lidhjen e krimit me qeverinë

rasti i rrajave dokumenti qe fakton ekzistencen e narkoshtetit te rames balliu prova per mungesen e drejtesise dhe lidhjen e krimit me qeverine
rasti i rrajave dokumenti qe fakton ekzistencen e narkoshtetit te rames balliu prova per mungesen e drejtesise dhe lidhjen e krimit me qeverine

Klevis Balliu ka reaguar pas vendimit të prokurorisë për fisin Rraja, të cilët ushtruan dhunë në mënyrë barbare ndaj dy anëtareve të fisit Maja.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Balliu shkruan se rasti i Rrajave është dokumenti që faktin ekzistencën e narkoshtetit të kryeministrit Edi Rama, ndërsa shton se është po ashtu prova për mungesën e drejtësisë dhe lidhjen e krimit me qeverinë.

“Rasti Rraja, dokumenti që fakton ekzistencën e narkoshtetit

Rrajat me aktet ,bemat dhe historikun e tyre, sot i vertetuan cdo shqiptari, europiani dhe amerikani Shqiperia është

de-fakto sot një narkoshtet

Në narkoshtetin e Ramës ,qytetarët i rrahin, i filmojne duke i rrahur, i vene pistoleten ne koke, i kercenojne familjen, i shkaterrojne shtepine dhe kjo quhet plagosje e lehte për nark-prokurorinë.

Rrajat jane prova më e qartë për mungesen e drejtesise dhe lidhjen e krimit me qeverine”, shkruan Balliu.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts