Raynair anulon pas 12 orësh fluturimin nga aeroporti i Rinasit, qytetarët: Kemi pritur që mbrëmë, na thanë se avioni kishte…

raynair anulon pas 12 oresh fluturimin nga aeroporti i rinasit qytetaret kemi pritur qe mbreme na thane se avioni kishte
raynair anulon pas 12 oresh fluturimin nga aeroporti i rinasit qytetaret kemi pritur qe mbreme na thane se avioni kishte

Pas 12 orësh pritje, Raynair anulon fluturimin nga aeroporti i Rinasit. Qytetarët kanë telefonuar në Neës24 dhe kanë pohuar se kanë pritur mbi 12 orë dhe në fund u është thënë se avioni ka një defekt.

Sipas tyre kjo ka bërë që t’u anulohen planet dhe rezervimet.

“Pritëm 12 orë në avion, na thanë avioni ka defekt, duhet të prisni. Që mbrëmë pritëm në aeroport dhe në avion. Sot në mëngjes njoftuan se fluturimi anulohet. Komandanti në avion tha se do kompensohemi. Agjencitë thonë se s’kanë njoftim për anulim. Na u prishën planet dhe prenotimet që kishim bërë”, kanë pohuar qytetarët.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts