Reagimi misterioz/ Kandidate për kreun e FSHF-së, Ilda Bejleri lë gjithçka hapur


Ilda Bejleri, kandidate për të drejtuar FSHF-në?! Ky ka qenë lajmi që ka trazuar dje më së shumti rrjetet sociale.

auto_auto_Ilda_Bejleri115637341981563883268-600x360

Madje, kaq mjaftoi që të nisnin edhe ngacmimet në web dhe të shfrenohej fantazia duke futur në listë edhe ish-deputetin Selami Jenisheri…

ilda-bejleri-2

Por vetë Ilda Bejleri nuk e ka mohuar lajmin. Moderatorja që dikur punonte te “SuperSport” dhe më pas te “Procesi Sportiv” e ka lënë të hapur mundësinë. Gazeta “Panorama Sport” kontaktoi me Bejlerin dhe ajo nuk pranoi të jepte një përgjigje të qartë nëse e ka në plan të sfidojë Armand Dukën në zgjedhjet e ardhshme apo jo.

ilda-bejleri

“Nuk kam asnjë koment”, tha ajo për gazetën. Kujtojmë se zgjedhjet për kreun e ri të Federatës Shqiptare të Futbollit pritet të mbahen në shkurt ose mars të vitit 2022 dhe përveç Dukës, një tjetër kandidaturë pritet të jetë edhe ajo e Dritan Shakohoxhës.

ilda-bejleri

Ky i fundit nuk ka folur asnjëherë publikisht për këtë nismë, por as nuk e ka mohuar lajmin që qarkullon prej kohësh në media.

ilda-bejleri-2

51098-640-0-59ef3415648e9

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.