Reagon për herë të parë Taulant Stërmasi për debatin Shala-Gega: Nuk e marr kaq seriozisht, shqetësohem vetëm për..

reagon per here te pare taulant stermasi per debatin shala gega nuk e marr kaq seriozisht shqetesohem vetem per
reagon per here te pare taulant stermasi per debatin shala gega nuk e marr kaq seriozisht shqetesohem vetem per

Dy sportistet Klodiana Shala dhe Luiza Gega janë përplasur në distancë me njëra-tjetrën për shkak të një historie dashurie. Klodiana Shala zbuloi në një intervistë televizive se ish partneri i saj (Taulant Stermasi) është sot në krah të atletes Luiza Gega.

Deklarata e saj e fortë bëri xhiron në rrjete sociale ndërsa Luiza Gega ka reagoi duke thënë se Klodiana Shala bën gjithmonë diçka viktimizuese për të marrë vëmendje.

[embedded content]

I ftuar në Vila24 me moderatoren Anila Çela presidenti i FSHA-së Taulant Stërmasi komentoi këtë përplasje për herë të parë duke theksuar se debatet “rozë” nuk e shqetësojnë.

“E kuptoj që kanë interes për ne por besoj jam më produktiv te ajo që bëj sesa te ajo që ndodh. Ndoshta tregu mediatik këto informacione kërkon më shumë se këto konsumohen.

Unë jam trajner prej 23 vitesh dhe kam stërvitur shumë sportistë, Luiza dhe Shala janë dy më legjendaret, kam patur dhe djem shumë të mirë , por dy personat janë dhe më pijar në treg, qoftë Klodi apo Luiza. Gjithmonë do këtë diskutime, fjalët nuk me bezdisin, më shumë më jep shqetësim për personat që përfshihen. Nuk e marr kaq shumë seriozisht diskutimin”- tha Stërmasi.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts