Reagon Twitter për situatën me Facebook: Përshëndetje me pak fjalë të gjithë

20:58 04/10/2021

Platformat Facebook, Instagram dhe WhatsApp në drejtimin e Mark Zuckerberg vazhdojnë të jenë joaktive në internet për më shumë se tre orë.

Përdoruesit e internetit në të gjithë botën i janë drejtuar aplikacioneve alternative si Twitter, Telegram dhe iMessage, por vetëm pak minuta më parë Twitter ka bërë një postim në lidhje me këtë situatë.

Hello literally everyone” shkruhet në postimin e fundit në profilin zyrtar të Twitter. Ky postim në pak kohë ka mbi 1 milionë pëlqime. Meme në lidhje me këtë situatë kanë pushtuar rrjetin duke u bërë virale në pak kohë. /tvklan.al


Të ngjashme “”Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al “”

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.