Real Madrid ul çmimin për Ødegaard, Arsenal shumë pranë transferimit të norvegjezit

Dikur konsiderohej si një nga talentet më të mëdhenj në Europë, por Real Madrid nuk e llogarit më Martin Ødegaard.

Los Blancos janë gati të ulin çmimin për ta shitur mesfushorin.

Arsenal është skuadra më e interesuar teksa është shumë pranë transferimit të lojtarit që momentalisht e ka në huazim.

22-vjeçari duket se i ka bindur ‘Topçinjtë” dhe tashmë Real Madrid kërkon 34 milion euro për norvegjezin plus 8.5 milion euro shtesa.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.