Refuzimi i takimit me Ramën/ Hila: Kurtit nuk i ka mbetur shumë kohë, ta shohë si aleat. Lubonja: Mirë ia ka bërë, u tregua diplomat

Analisti Dritan Hila, i ftuar në studion e emisionit “Open” në News24 ka folur në lidhje me vizitën e kryeministrit Rama në Kosovë ditën e sotme dhe takimet që ky i fundit ka zhvilluar. Ai u shpreh se kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti nuk i ka mbetur shumë kohë pasi sanksionet e BE-së kanë nisur, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts