Reja e injoroi/ Kosova publikon listën e të grumbulluarve, në mes është dhe ish lojtari i Shpresave të Shqipërisë


Kombëtarja e Kosovës ka bërë publike listën e 23 lojtarëve të grumbulluar në kuadër të dy miqësoreve që do të luajnë kundër Burkina Fasos dhe Zvicrës.

saiti

Përzgjedhësi i dardanëve, Alain Girese k publikuar këtë listë në rrjetet sociale, ku bie në sy emri i Emir Sahitit. 23 vjeçari ka qenë pjesë e Shpresave të Shqipërisë dhe dëshira e tij ishte që përfaqësonte Kombëtaren A. Por duke parë injorimin e vazhdueshëm të Rejës, vendosi të kalonte te përfaqësuesja e Kosovës.

Më poshtë keni listën e plotë të lojtarëve

koc

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *