Rekord i teatrit, komedia “Shtëpiakë të Dëshpëruar” shfaqet dy herë brenda ditës, mbi 20 mijë spektatorë në sezon

rekord i teatrit komedia shtepiake te deshperuar shfaqet dy here brenda dites mbi 20 mije spektatore ne sezon
rekord i teatrit komedia shtepiake te deshperuar shfaqet dy here brenda dites mbi 20 mije spektatore ne sezon

“Shtëpiakë të Dëshpëruar”, komedia e suksesshme me Artan Imami, Gentian Zenelaj dhe Indrit Çobani, regjistroi sot një rekord të ri.

Për herë të parë në historinë e Teatrit, “Shtëpiakë të Dëshpëruar” u shfaq dy herë brenda ditës në dy orare të ndryshme, në 17.00 dhe 19.00.

Te dy oraret ishin “sold out” dhe ne skenë u bë një festë e vërtetë ku publiku shkëmbehej dhe shfaqja nuk ndalonte nga duartrokitjen dhe të qeshurat.

Shtëpiakë të Dëshpëruar në shfaqjen e tyre të 67-të kanë regjistruar rekord spektatorësh me 20 mijë ne sezonin 2023-2024.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts