Revokimi i ‘arrestit shtëpiak’, mbahet sot seanca gjyqësore në Apelin e GJKKO për Berishën

revokimi i arrestit shtepiak mbahet sot seanca gjyqesore ne apelin e gjkko per berishen
revokimi i arrestit shtepiak mbahet sot seanca gjyqesore ne apelin e gjkko per berishen

Mbahet sot seanca e radhës në Apelin e GJKKO për ish-kryeministrin Sali Berisha. Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se seanca gjyqësore është parashikuar që të mbahet në orën 10:00.

Në këtë seancë do të shqyrtohet revokimi i masës së sigurisë ‘arrest shtëpie’ që u vendos më 30 dhjetor.

Kujtojmë se kërkesa e Berishës është rrezuar nga GJKKO.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts