Rikthehen reshjet e dëborës në veri të vendit, ja si paraqitet situata në disa prej akseve kryesore

rikthehen reshjet e debores ne veri te vendit ja si paraqitet situata ne disa prej akseve kryesore
rikthehen reshjet e debores ne veri te vendit ja si paraqitet situata ne disa prej akseve kryesore

Janë rikthyer reshjet e dëborës me intensitet të ulët në akset e Lotit 1. Më konkretisht janë prekur akset Hani i Hotit-Tamarë, Tamarë-Vermosh dhe Bogë-Theth.

Gazetari Senad Nikshiqi raporton për BalkanWeb se rrugët janë kriposur rrugët dhe si pasojë e shkrirjes së skarpateve ka pasur rënie gurësh.

Sakaq mësohet se qarkullimi është në normalitete dhe shoferët nuk hasin pengesa apo vështirësi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts