Rikthehen shifrat e frikshme të infektimeve me Covid-19 në Itali, regjistrohen edhe 140 viktima në 24 orë

Italia vazhdon të raportojë shifra të frikshme me Covid-19. Sipas autoriteteve në 24 orë

janë regjistruar 68.052 raste të reja. I lartë mbetet po ashtu edhe numri i numri i të vdekurve ku kapi shifrën e 140, duke e çuar totalin e vdekjeve që nga fillimi i pandemisë në 137.786.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com