Rikthehet bora në Shkodër, si paraqitet situata me rrugët

rikthehet bora ne shkoder si paraqitet situata me rruget
rikthehet bora ne shkoder si paraqitet situata me rruget

Edhe Shkodra është përfshirë nga reshjet e dëborës.

Mësohet se në akset e Lotit 1, Hani Hotit-Tamarë, Tamarë-Vermosh dhe Bogë-Theth gjatë natës ka pasur reshje shiu dhe në lartësitë mbi 1200 m reshje bore.

Fatmirësisht rrugët janë të pastruara dhe nuk ka probleme me qarkullimin. Reshje bore ka pasur dhe në Kukës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts