Rikthehet sërish çështja “Uanda Nara-Ikardi-Çina Suarez”? Detaji interesant zbulon se…

Rikthehet sërish çështja “Uanda Nara-Ikardi-Çina Suarez”? Sipas asaj që raporton emisioni argjentinas “LAM”, thuhet se bashkëshortja e sulmuesit të PSG-së, Uanda Nara ka udhëtuar drejt Argjentinës së bashku me motrën e saj, duke lënë vetëm Ikardin në Paris.

ikardi

Së fundmi emisioni argjentinas zbulon detajin interesant se takimi mes Ikardit dhe Çina Suarezit do të ndodhë në fund të këtij muaji në Europë.

Por nuk dihet ende pse Uanda Nara ka ndërmarrë udhëtimin e saj në vendlindje, për këtë situatë që po krijohet sërish apo është një rastësi?

BRIAN KRISTO – PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *