Rikthehet Trump: Biden dhe e majta radikale po shkatërrojnë Amerikën

“Joe Biden dhe e majta radikale po shkatërrojnë vendin”. Këto janë fjalët e ish presidentit amerikan Donald Trump gjatë mbylljes së konvetës së Partisë Republikane në Karolinën e Veriut.

“Po heqin fondet e policisë. Emigracioni ilegal po shpërthen sërish dhe papunësia është jashtë kontrollit”, vijoi më tej Trump.

“Duhet ti mundim në zgjedhjet e mes-mandatit. Nuk kanë zgjidhje tjetër”, shtoi Trump para 1200 qytetarëve në Greenville.

Ndërkohë nuk kanë munguar as akuzat ndaj Anthony Fauci: “Ka gabuar mbi gjithçka por është gjithmonë në tv, më shumë se çdo politikan tjetër”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.