Rindërtimi/ Komentuesi replikon me Ramën: Do ndërtosh se nuk mund t’i vjedhësh të gjithë lekët e botës se bie në sy! Ja si i përgjigjet kryeministri
Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale pamje nga puna për lagjen e Rilindjes në Fushë-Krujës, e cila sipas tij po i afrohet fundit.

RAMA RINDERTIMI

Kreu i qeverisë ka replikuar me një komentues i cili i thotë se “normal që do ndërtoje se s’mund t’i vidhje të gjitha se do bie në sy”.

Rama i përgjigjet duke i thënë se “nuk ka lekë bote këtu”, pasi për projektet që bota kontribuon për rindërtimin nuk ia jep lekët qeverisë, po i bën të gjitha vetë.

REPLIKAT

Komentuesi: Ca bravo me ca bravo i thoni ketij, apo ca prisnit leket e botes ti gllaberonte te gjitha, po normal qe do ndertoje se smund ti vjedhi dot te gjitha se bjen shume ne sy ashtu

Rama: nuk ka leke bote ketu i dashur E… dhe qe te jesh i mireinformuar, per ato projekte qe bota kontribuon per Rindertimin nuk ia jep leket qeverise, po i ben te gjitha vete, projektet, tenderat, kontratat me kompanite… U kuptuam besoj, keshtu qe mos u merzit nga gjerat e mira qe behen, se per njerezit jane

edi

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *