Rita Ora i jep fund beqarisë? Këngëtarja me origjinë shqiptare një hap larg martesës me producentin 15 vite më të madh

Rita Ora dhe i dashuri i saj, regjisori Taika Waititi, tashmë po planifikojnë martesën.

Çifti filluan të takohen me njëri-tjetrin në mars të këtij viti në Australi dhe tani po jetojnë në Los Angeles së bashku, me lidhjen e tyre që veçse po shkon të forcohet çdo ditë e më shumë.

42409876 9529189 On Rita Ora Left Has Continued To Set Tongues Wagging Over Her B A 64 1619785709714

Sipas ‘Neë Idea’ Taika e quan Ritën ‘grua’ gjatë gjithë kohës dhe thotë se si do të jetë burri i saj i parë dhe i fundit. Të gjithë rreth tyre e nënvlerësojnë atë si tallje flirtuese, por Rita padyshim që shpreson se ai është me të vërtetë”.

Këngëtarja shqiptare thuhet se ka folur me miqtë se do të martohen në një ceremoni së shpejti, para se të bëjnë një festë të madhe më vonë.

Taika ishte i martuar më parë me producenten Chelsea Winstanley, por u ndanë në vitin 2018, ndërsa Ora nuk ka qenë asnjëherë e martuar.

Rita Ora Taika Waititi 41

Javën e kaluar, 30 vjeçarja u argëtua mjaft shumë me të dashurin për ditëlindjen e tij të 46-të në një ndejë në shtëpinë e tij në Los Angeles.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com