Romantiku Gurishta, kapiteni i Vllaznisë i bën dedikimin prekës të fejuarës: Nganjëherë pyes veten nëse kam bërë…

Erdenis Gurishta nuk është vetëm i talentuar në fushë dhe lider te Vllaznia. Kapiteni i shkodranëve është edhe romantik kur e do puna dhe një xhentëllmen i vërtetë.

gurishta

Natyrisht, e kemi fjalën për dedikimet që i bën të fejuarës së tij bukuroshe, me të cilin është fejuar nga 4 gushti i këtij viti. “Nganjëherë pyes veten nëse kam bërë vërtetë diçka shumë të mirë për të marrë një dhuratë kaq të mrekullueshme nga Zoti”, shkruante Gurishta dje në rrjetet sociale.

gurishta

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.