Romeo Veshaj shpallet finalisti i parë i BBVIP, aktori feston me Heidi Bacin: Kanë tallur b*thën me ne! Isha në shok, nuk e ke idenë çfarë…

romeo veshaj shpallet finalisti i pare i bbvip aktori feston me heidi bacin kane tallur bthen me ne isha ne shok nuk e ke idene cfareRomoe Veshaj dhe Heidi Baci kanë festuar të dy shpalljen finalist të parë të aktorit. Të dy në oborr dhe me një gotë verë ata kanë diskutuar për emocionet e spektaklit që e shpalli Romeon finalist.

romoe heidi

Romoe dhe Heidi ishin të dy në një televotim, por nuk ishin në dijeni se televotimi ishte për finalistin. Ata e dinin se njër prej tyre do të eliminohej.

Për aktorin Romeo Veshaj kjo ishte një natë tepër speciale, ndërsa thotë se gjatë gjithë javës “kanë tallur b*thën me ne”.

Pjese nga diskutimi:

Romeo: O shpirti, o ca jave leshi, kanë tallur b*thën me ne, kanë tallur b*thën me nervat tona.

Heidi: Nuk e shoh dot në sy Eglën, nuk kam faj që skam dyshuar

Romeo: Po pse kush ka faj? Egla me mua është kapur pse më zgjodhe të tretin

Heidi: Ishim në një moment…

Romeo: O zemra nuk e ke idenë ça emocioni, ça shoku! Siç isha kështu të shikoja ty që qaje, më vinte plasja. Nuk dija ku të përplasesha. Gjatë javës me kapte kjo ndjesia, sa nice kjo gjeja, pse ta humbasim. Kur të pashë ty po qaje, me vinte plasja. Po thoja ku do ta le këtu në sy të ujqërve. Po ikja rrugës, po më ndiqnin me kamera, shikoja një murr rrugës, kë të qëlloja këtë këtej apo këtej. Ledjoni më tha për biletën e kthimit. Nuk e kam i thashë, pastaj më tha je finalisti.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts