Ronaldo në histori, mamaja e portugezit kishte parashikuar se…


Dolores Aveiro, mamaja e Kristiano Ronaldos, kishte parandier golin e të birit në ndeshjen me Hungarinë.

0_Dolores-Aveiro-Ronaldo-1

Për mediat portugeze, ajo ishte shprehur se CR7 do të shënonte. Dhe ashtu ndodhi, ylli portugez shënoi dy herë duke hyrë në histori si shënuesi më i mirë në Europian.

Ndërkohë, e pyetur nëse ishte prezente në Budapest, Dolores tha se do ta ishte në ndeshje, vetëm nëse Portugalia shkon në finalen e Londrës më datë 11 korrik.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.