Rrëfimi shokues i burrit: E dashura më ka tradhtuar me gjyshin, sapo mësova që djalin në të vërtetë e kam xhaxha

Një burrë ka zbuluar së fundmi se e dashura e ka tradhtuar me gjyshin e tij, e në fakt, djali që supozonte të kishte me të, është xhaxhai i tij, e jo i biri.

Këtë rrëfim, i riu e ka bërë nëpërmjet një serie videosh në rrjete sociale, ku nënvizon se gjeti prova në telefonin e të dashurës që ajo e tradhtonte me gjyshin.

“Zbulova se në të vërtetë, djali im, është xhaxhai im. Gjyshi ka kryer marrëdhënie seksuale me të dashurën time gjatë gjithë kohës që unë qëndroja me të”, ka thënë i riu.

Në një tjetër video, ai ka thënë se nuk e mendonte kurrë që gjyshi do e tradhtonte, e për shumë vite, ka menduar se djali ishte i tiji. Ai shtoi se për të gjithën këtë fajëson të dashurën e tij, me të cilën, ka shkëputur të gjitha kontaktet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *