Rrëmbeu nipin 3 vjeç dhe e mbajti 8 ditë, gjykata liron gjyshen Bahrie Gjuni

rrembeu nipin 3 vjec dhe e mbajti 8 dite gjykata liron gjyshen bahrie gjuni
rrembeu nipin 3 vjec dhe e mbajti 8 dite gjykata liron gjyshen bahrie gjuni

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për Bahrie Gjunin, gjyshja që mbajti peng nipin e saj 3 vjeç.

Seanca në ngarkim të gjyshes u mbajt pa praninë e mediave. Gjyshja mbajti të fshehur nipin e saj për tetë ditë.

Pas tetë ditësh kërkimi nga policia, gjyshja u vetëdorëzua në polici, së bashku me vogëlushin.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts