Rrëmbimi i 3 policëve në Kosovë/ Gashi: Vuçiç e bën për kënaqësinë e serbëve. Bumçi: Beogradi lexon tolerimet e Europës si nxitje për revansh

Ish-ministri Aldo Bumçi, i ftuar në studion e emisionit “Open” në News24 ka komentuar situatën e tensionuar të ditëve të fundit mes Kosovës dhe Serbisë, por edhe përfshirjes së Shqipërisë. Bumçi deklaroi se Serbia dhe Vuçiç mbeten problem në Ballkan duke tentuar të destablizojnë vendet përreth si Kosova, Bosnja dhe Mali i Zi. Ai shtoi […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts