Rrëshqitje dherash nga reshjet, pas bllokimit hapet për qarkullim aksi Fushë Arrëz- Mirditë

Rihapet aksi Fushë Arrëz- Mirditë. Rruga ishte bllokuar pas rrëshqitjes së dherave për shkak të reshjeve të dy ditëve të fundit.

Kompania e mirëmbajtjes ndërhyri për zhbllokimin e rrugës dhe qarkullimi i është rikthyer normalitetit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts