Rreth 15 vite pa ardhur në Shqipëri/ U qëllua me një plumb në kokë, del fotoja e 51-vjeçarit të vrarë në Greqi (EMRI)

rreth 15 vite pa ardhur ne shqiperi u qellua me nje plumb ne koke del fotoja e 51 vjecarit te vrare ne greqi emri

Ky që shihni në foto është 51-vjeçari shqiptar që u gjet i vrarë me një plumb në kokë në oborrin e banesës së tij, në Salaminë, në Greqi.

Bëhet fjalë për 51-vjeçarin Aleksandër Zaka, nga Lushnja. Zaka u gjet pajetë nga i afërmi i tij, me inicialet F.P.

  • foto galeri

Bëhet me dije se 51-vjeçari rezultonte pa precedentë penalë dhe se kishte rreth 15 vite pa ardhur në Shqipëri.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts