Rrezikon të mbytet në plazhin e Tales, pushuesi transportohet drejt spitalit të Lezhës

rrezikon te mbytet ne plazhin e tales pushuesi transportohet drejt spitalit te lezhes
rrezikon te mbytet ne plazhin e tales pushuesi transportohet drejt spitalit te lezhes

Një pushues ka rrezikuar të mbytet në plazhin e Tales në Lezhë, raporton gazetari Elidon Ndreka për Balkanëeb.

Falë ndërhyrjes së menjëhershme të vrojtuesve të plazhit personi rreth 40 vjeç ka arritur të nxirret me shenja jetë në breg.

Pushuesi është transportuar me autoambulanca drejt Spitalit Rajonal të Lezhës. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e pushuesit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts