Rrëzohet kërkesa e ‘BF’ për kutinë e burgut në Rrogozhinë, fitues kandidati i PS-së, Edison Memolla

KAS miraton rezultatin për kryetar të bashkisë së Rrogozhinës pas rinumërimit të votave.

Diferenca mes kandidatëve pas rinumërimit është 21 vota më shumë për kandidatin e PS-së, Edison Memolla.

KAS mësohet se ka rrëzuar kërkesën e ‘BF’ për mospërfshirjen në tabelën e rezultatit të votave dalë nga burgu i Rrogozhinës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts