Rriten ndjeshëm infektimet me Covid-19 në Kosovë, 58 raste të reja dhe asnjë viktimë në 24 orë

Është rritur ndjeshëm numri i infektimev me Covid-19 në Kosovë gjatë 24 orëve. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar  58 raste të reja  ndërkohë  që nuk është raportuar asnjë viktimë.

Vërehet një rritje nga dita e djeshme ku janë shënuar 42 raste.

Gjatë kësaj kohe janë shëruar 3 persona nga COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.