Rriten ndjeshëm infektimet me Covid-19 në Kosovë, prej ditësh asnjë humbje jete

Është rrituar ndjeshëm numri i infekimeve me Covid-19 në Kosovë.

Në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 72 raste të reja nga 58 që iishin ditën e djeshme  ndërsa nuk është raportuar asnjë viktimë.

Gjatë kësaj kohe janë shëruar 17 persona.

Deri tani në Kosovë, 108 mijë e 131 persona janë regjistruar si të infektuar me COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com