Rriten ndjeshëm rastet e reja me Covid-19 në Greqi, dyfishohet numri i viktimave në 24 orë

Greqia ka raportuar një rritje të ndjeshme të rasteve me Covid-19.

Gjatë 24 orëve të fundit  janë regjistruar 3,428 raste të reja ndërsa 14 persona kanë humbur jetën.

Dukshëm kemi një rritje të ndjeshme krahasuar me një ditë më parë ku u regjistruan 2 mijë e 156 të infektuar dhe 8 humbje jete.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *