Rriten rastet në Kosovë, 20 të infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit

KOSOVA

Kosova ka regjistruar një rritje rastesh të reja nga COVID-19. 20 të infektuar janë shënuar në 24 orët e fundit.

Ndërkohë nga IKSHPK nuk raportohet për viktima sot.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.