Rriten rastet në Kosovë, 28 të infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit

KOSOVA

Kosova ka regjistruar një rritje të raste me COVID-19 në 24 orët e fundit. 28 të infektuar janë shënuar së fundmi.

Ndërkohë asnjë viktimë nuk ka patur kurse 18 pacientë e kanë fituar betejën me virusin.

Rastet aktive janë 114 kurse Kosova vijon me procesin e vaksinimit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.