Sali Berisha flet për non gratat: Shkoni dhe pyesni Aqif Rakipin









Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur pas shpalljes non grata nga SHBA të Aqif Rakipit dhe Ylli Ndroqit.

Teksa afrohej në hyrje të Kuvendit për të qenë prezent në seancën e sotme plenare, Berisha u kërkoi gazetarëve që për këtë përcaktim të pyesin Aqif Rakipin, pa dashur të japë më shumë komente.

“Shkoni dhe pyesni Aqif Rakipin. Ky Ă«shtĂ« komenti im. Tani edhe njĂ«herĂ« pyesni”, tha Berisha.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.