Salianji takim me demokratët në Kavajë: Nuk i’u nënshtruan presionit të qeverisë. Më 20 shkurt…

salianji takim me demokratet ne kavaje nuk iu nenshtruan presionit te qeverise me 20 shkurt
salianji takim me demokratet ne kavaje nuk iu nenshtruan presionit te qeverise me 20 shkurt

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka zhvilluar një takim me demokratët në Synej të Kavajës.

Në një postim në Facebook, Salianji tha se demokratët do t’i bashkohen frymës së fitores më 20 shkurt para Kryeministrisë.

Postimi:

Në Synej, me banorët punëtore e të palodhur, demokratët e palekundur të cilet nuk ju nenshtruan presionit e joshjes së qeverisë dhe i kthyen Bashkinë qytetarëve të Kavajës në zgjedhjet e fundit. Ata e dinë se e keqja vjen nga abuzimi me pushtetin në Tiranë, dhe me shpirtin e frymën e fitores do bashkohen me 20 shkurt para Kryeministrisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts