Samiti i NATO-s në Lituani, Rama publikon fotot, shkaqet në krah të Macron, Blinken e Melonit

Kreu i qeverisë shqiptare, Edi Rama, pas përfundimit të samitit të NATO-s në Lituani, ka publikuar edhe disa foto. Rama ka treguar se është takuar  me Sekretarin Amerikan të Shtetit, Anthony Blinken, presidentin francez Emmanuel Macron, kryeministren italiane Giorgia Meloni, si dhe zyrtarë të tjerë.

“Aleatë dhe Miq”, ka shkruar kryeministri krahas foto albumit të publikuar në faqen e tij të Facebook-ut.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts