Sara largohet nga Big Brother VIP 3

23:26 – 27.01.2024

Sara largohet nga Big Brother VIP 3

sara largohet nga big brother vip 3
sara largohet nga big brother vip 3

Sara Gjordeni është banorja që largohet nga Big Brother VIP 3.

Në nominim me Ilnisën, Rozën dhe Ledjonën, Sara ka rezultuar si banorja me më pak vota nga publiku, duke dalë nga Shtëpia.

A përfundon këtu rrugëtimi i saj, apo bileta e “Lori Caffe” do ta rikthejë sërish në Big Brother?! Kjo mbetet për t’u parë.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts