Sarandë/ Kapet me patentë të dyshuar false, arrestohet 28-vjeçari

sarande kapet me patente te dyshuar false arrestohet 28 vjecari
sarande kapet me patente te dyshuar false arrestohet 28 vjecari

Një 28-vjeçar është arrestuar nga policia e Sarandës, pasi i ka paraqitur efektivëve një patentë te dyshuar false.

Elis Pashaj, me banim në Ballsh, është ndaluar nga policia në rrugën “40 Shenjtorët” në vendin e quajtur “3 rrugët”, teksa drejtonte automjetin tip “Mercedes-Benz” me targa AA909AI.

Nga verfikimet ka rezultuar se ai nuk kishte leje drejtimi për mjetin, e megjithatë i ka paraqitur efektivëve të policisë një leje drejtimi, e cila dyshoet të jetë e falsifikuar.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts